XV Niedziela Zwykła 10.07.2022

 

 

  1. Naszą parafialna pielgrzymka do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny (Medjiugorje) jest przewidziana od 21 do 30 sierpnia. W lipcu odbędzie się spotkanie organizacyjne. Mam wydrukowane wnioski o wydanie karty EKUZ dla uczestników pielgrzymki.

 

  1. Kończy się powoli zbiórka na wywóz śmieci z cmentarza. Serdecznie dziękuję Sołtysom i wszystkim zaangażowanym w organizacje tej składki. Dziękuję za złożone do tej pory ofiary z Oleśnicy, sołectwa Panaszew, Sołectwa Adamów, części Ciężkowa i Szczytów, części Antoninowa, oraz z Leokadiewa, Tumusina i Marynek, ze Zdrzychowa, z Kałowa, z drugiej części Antoninowa, z Mianowa, z Feliksowa, z Wilczycy, z Sołectwa Wólka, Aleksandrówek, Pustkowie.

 

  1. Zainstalowany został mikrofon na nowej ambonce, za poświęcony czas i pracę dziękuję p. Krzysztofowi Nieoczymowi.

 

  1. W minionym tygodniu parafia została podłączona do sieci światłowodowej. Wszystkim, którzy mają taką możliwość, a narzekają na prędkość Internetu serdecznie taką usługę polecam.

 

  1. Zapowiedzi:

Mateusz Tomasz Tomalka kawaler z par. św. Katarzyny w Poddębicach

Magdalena Anna Szadowiak panna z parafii tutejszej

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej.