XIV Niedziela Zwykła 3.07.2022

 

  1. Na naszą parafialną pielgrzymkę do Chorwacji oraz Bośni i Hercegowiny (Medjiugorje) jest w tej chwili zapisanych ok 45 osób. Są jeszcze wolne miejsca. Program jest wyłożony na stoliku i dostępny na stronie internetowej parafii. W lipcu odbędzie się spotkanie organizacyjne.

 

  1. Trwa zbiórka na wywóz śmieci z cmentarza, oczywiście ofiary są dobrowolne a osoby, które nie mają na naszym cmentarzu swoich bliskich takiej ofiary składać nie muszą. Serdecznie dziękuję Sołtysom i wszystkim zaangażowanym w organizacje tej składki. Dziękuję za złożone do tej pory ofiary z Oleśnicy, sołectwa Panaszew, Sołectwa Adamów, części Ciężkowa i Szczytów , części Antoninowa oraz z Leokadiewa, Tumusina i Marynek. A w minionym tygodniu ze Zdrzychowa, z Kałowa oraz z drugiej części.

 

  1. Zapowiedzi:

Mateusz Tomasz Tomalka kawaler z par. św. Katarzyny w Poddębicach

Magdalena Anna Szadowiak panna z parafii tutejszej

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny oraz dla dzieci Staś. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej.