XI Niedziela Zwykła 16.06.2024

 

  1. Na naszej stronie internetowej oraz stronie gminy Poddębice https://poddebice.pl/rzadowy_program_odbudowy_zabytkow/ pojawiło się Zapytanie ofertowe na realizację inwestycji pn. „Kałów, kościół pw. św. Mikołaja Bpa i św. Stanisława Bpa (XVIII w.): fumigacja budynku kościoła wraz z wyposażeniem” co oznacza że firmy będą przystępowały do przetargu na wykonanie tej inwestycji.

 

  1. Za tydzień na naszym cmentarzu zostanie odprawiona msza święta w intencji naszych bliskich zmarłych o godz. 11.00. Na czwartek zapraszam wszystkich chętnych do porządków przed tą uroczystością.

 

  1. W środę na godz. 19.00 zapraszam na spotkanie Grupę Synodalną oraz wszystkich, którzy chcieliby dołączyć, mając na uwadze troskę o łódzki kościół.

 

  1. Trwają zapisy na całodniową pielgrzymkę na Jasną Górę do Częstochowy. Wyjazd jest 12 lipca w piątek rano spod kościoła. Koszt wraz z ubezpieczeniem to 60 zł. Bardzo proszę osoby, które już się zapisały i te które się zapiszą o podanie daty urodzenia.