IV Niedziela Zwykła 29.01.2023

1. Zakończyliśmy kolędę. Serdecznie dziękuję wszystkim za wspólną modlitwę i wszystkie przemiłe spotkania w rodzinnym gronie. Dziękuję za pomoc i poświęcony czas kierowcom. Serdeczne Bóg zapłać za ofiary z Kałowa. Jeśli ktoś chciałby jeszcze się umówić na poświęcenie domu, zapraszam do kontaktu.

1. W czwartek 2 lutego Święto Ofiarowania Pańskiego czyli Matki Bożej Gromnicznej. Na mszę świętą o godz. 18.00 zabieramy świece. W tym dniu tradycyjnie jest zbiórka ofiar do puszek na Zakony.

1. Za tydzień w niedzielę o 11.00 spotkanie rodziców i dzieci I komunijnych. Z racji na I niedzielę miesiąca taca gospodarcza.

1. W środę 14 czerwca o godz. 18.00 odbędzie się w naszej parafii bierzmowanie, którego udzieli JE Ks. Bp Ireneusz Pękalski. Niedługo poinformuję o spotkaniu kandydatów.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej.