III Niedziela Zwykła 22.01.2023

 

  1. Kończą się wizyty duszpasterskie czyli tradycyjna Kolęda. Czas wydaje się być już lepszy, niemniej jednak jeśli ktoś ma obawy związane z ustępującą pandemią, to zawsze można się umówić w innym czasie…Zwykle kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 9.00. Uprzejmie proszę o pomoc chętnych kierowców i z góry dziękuję za poświęcony czas. Ofiary z kolędy będą przeznaczone na pokrycie wkładów własnych tegorocznych inwestycji przy naszym zabytkowym kościele, zakup oleju opałowego oraz na wywóz śmieci z naszego cmentarza. Serdeczne Bóg zapłać za dotychczasowe ofiary z Tumusina, Leokadiewa i Marynek, Zdrzychowa, Oleśnicy z Wilczycy i Fułek.

 

  1. Porządek kolędy:

 

23.01.2023 poniedziałek Kałów od strony Fułek

24.01.2023 wtorek Kałów od strony Wólki

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej.