XXXIII Niedziela Zwykła 13.11.2022

 

  1. Dziś Światowy Dzień Ubogich. Ofiary na tacę w tym dniu będą przeznaczone są na Caritas. Na stoliku jak co roku znajdziemy papierowe torby, które możemy zabrać, a zakupionymi produktami wspomóc w pierwszej kolejności biedniejsze rodziny z naszej parafii, lub zostaną przekazane do Caritasu.

 

  1. Podstawiony został nowy kontener na śmieci na naszym cmentarzu. Za prace porządkowe serdecznie dziękuję Panom Ryszardowi Kabacińskiemu, Jankowi Olczykowi i Bogusiowi Olczykowi.

 

  1. Serdeczne podziękowania Panu Arkowi Bedzie za prace przy naszym kościele. Za odinstalowanie rynny i okapu przy bocznym wejściu do zakrystii. Przez lata przez okap woda deszczowa wlewała się prosto do kościoła powodując przegnicie ściany…

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej. Są świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5, 10 i 15 zł., a nasze nowe kalendarze parafialne w cenie 15 zł. Są już opłatki na stół wigilijny. Można je nabyć w zakrystii bądź w kancelarii. Jak co roku proszę osoby chętne, które mogłyby pomóc w ich rozprowadzeniu na terenie miejscowości naszej parafii.