IV Niedziela Zwykła 28.01.2024

 

  1. Są 2 lutego w piątek przypada Święto Ofiarowania Pańskiego: Matki Bożej Gromnicznej. Msza święta na którą przynosimy świece o godz. 18.00. Na stoliku z gazetami znajdziemy świece, które można nabyć w cenie 4 zł. W tym dniu przypada pierwszy piątek miesiąca, spowiedź przed mszą świętą.

 

  1. Zakończyliśmy kolędę. Bóg zapłać za ofiary z Kałowa i Fułek. Bóg zapłać wszystkim kierowcom za cierpliwość i pomoc. Rodziny, które chciałyby jeszcze błogosławieństwo kolędowe mogą umawiać się indywidualnie.

 

  1. Jeśli ktoś z nas miałby fotografię ks. Mieczysława Wagnera i ks. Bronisława Gwizdały to jest prośba o pożyczenie takiego zdjęcia dla Wydawnictwa naszej archidiecezji.

 

  1. Serdecznie dziękuję za zakup i wymianę żarówek w kościele Państwu Zbyszkowi i Joli Galoch oraz p. Gabrysiowi Stawiszyńskiemu.

 

  1. Spotkanie dzieci i rodziców I komunijnych odbędzie się po feriach w niedzielę 18 lutego o godz. 11.00.

 

  1. Nasza parafialna pielgrzymka do Czarnogóry odbędzie się pod koniec czerwca, do tej pory zapisało się ponad 40 osób, są jeszcze wolne miejsca, program znajdziemy na naszej stronie a w zakrystii i kancelarii w wersji papierowej. W kwietniu organizowana jest dwutygodniowa pielgrzymka z Łodzi do Meksyku do Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe. Jest około 10 wolnych miejsc.

 

  1. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela i Gość Niedzielny oraz dla dzieci miesięcznik Staś. Informacje znajdziemy też na naszej stronie internetowej.