I Niedziela Wielkiego Postu 26.02.2023

 

  1. W środę 22 lutego Środa Popielcowa. Rozpoczynamy okres Wielkiego Postu. W Popielec msza święta o godz. 16.00 w intencji Parafian o dobre przeżycie tego wyjątkowego czasu. Tradycyjna zbiórka do puszek na dzieła Caritas. Droga Krzyżowa w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.30 a Gorzkie Żale w niedzielę o 15.30.

 

  1. Planujemy kolejną parafialną pielgrzymkę do Włoch „W słońcu Toskanii” od 25 czerwca do 4 lipca 2023 r. Szczegóły znajdziemy na razie na stronie internetowej w dziale pielgrzymki. Za tydzień będzie można zabrać ulotki z programem. Oprócz Rzymu i Watykanu zwiedzimy Padwę, Pizę, Orvieto, Sienę, San Gimignano, Grosseto, Weronę, Lukkę, Monte Cassino, Santa Maria Della Corona. Przewidziany jest też odpoczynek nad jeziorem Bracciano. Ulotki z programem znajdziemy na stoliku z gazetami.

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny i nowy numer miesięcznika dla dzieci Staś. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej.