Boże Narodzenie 25.12.2022

1. Dziś Święta Narodzenia Pańskiego. Serdecznie dziękuję za wszelkie przygotowania do tegorocznych Świąt i pomoc zarówno tu w kościele jak i na plebanii, p. Ewie i Wioli Odrowskim,
    p. Dorocie Żeleśkiewicz z Rodziną, p. Kasi Sobczak z Rodziną, p. Henrykowi Stawiszyńskiemu, p. Krzysztofowi Nieoczymowi, p. Ryszardowi Kabacińskiemu, p. Jankowi i Bogusiowi Olczykom, p. Gabrielowi Stawiszyńskiemu i Druhom i Druhnom Strażakom oraz wszystkim Parafianom, Sąsiadom i przybyłym Gościom za wspólną modlitwę.

1. Jutro drugi dzień Świąt – św. Szczepana, msze święte o godz. 9.00, 11.00 oraz 16.00. Tradycyjnie ofiary do puszek będą przeznaczone na Katolicki Uniwersytet Lubelski. Na każdej mszy świętej poświęcenie owsa.

1. Zapraszam serdecznie na Mszę Świętą dziękczynną za miniony rok w intencji Parafian 31 grudnia na godz. 18.00.

1. Po świętach rozpoczynamy wizyty duszpasterskie czyli tradycyjną Kolędę. Czas wydaje się być już lepszy, niemniej jednak jeśli ktoś ma obawy związane z ustępującą pandemią, to zawsze można się umówić w innym czasie…Zwykle kolędę będziemy rozpoczynać o godz. 9.00. Uprzejmie proszę o pomoc chętnych kierowców i z góry dziękuję za poświęcony czas. Ofiary z kolędy będą przeznaczone na pokrycie wkładów własnych tegorocznych inwestycji przy naszym zabytkowym kościele, zakup oleju opałowego oraz na wywóz śmieci z naszego cmentarza.

1. Porządek kolędy:

27.12.2022 wtorek Feliksów, Pustkowie

28.12.2022 środa Mianów

29.12.2022 czwartek Mianów blok

30.12.2022 piątek Wólka

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej. Nasze kalendarze parafialne na przyszły rok w cenie 15 zł.