IV Niedziela Wielkiego Postu 27.03.2022

1. Trwa okres Wielkiego Postu, czasu pokuty i nawrócenia. Nabożeństwa Drogi Krzyżowej w piątki Wielkiego Postu o godz. 17.30 a Gorzkie Żale w niedzielę o 15.30.

1. Bardzo dziękuję parafianom za udział w rekolekcjach, ks. Robertowi Krawczykowi za ich poprowadzenie, księżom z dekanatu: ks. Andrzejowi Wasiakowi z Bałdrzychowa, ks. Wojciechowi Żelewskiemu i ks. Lechowi Stefankowi z Poddębic za posługę w konfesjonale, panu Organiście, Służbie Ołtarza, p. Wioli Odrowskiej za przygotowanie posiłków dla księży.

1. 1 kwietnia przypada I piątek miesiąca, spowiedź po Drodze Krzyżowej, przed mszą o godz. 18.00. Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 spotkanie Rodziców i Dzieci Pierwszokomunijnych. Z racji na I niedzielę miesiąca taca gospodarcza.

1. Uprzejmie proszę o tradycyjną zbiórkę na kwiaty do Grobu Pańskiego. Za złożone ofiary serdeczne Bóg zapłać : z Mianowa bloku, Wilkowa, sołectwa Panaszew, Oleśnicy oraz z Wilczycy.

1. W związek małżeński wstąpią:

Michał Marek Barański kawaler z parafii tutejszej

Ewelina Wargowiak panna z parafii Zesłania Ducha Świętego w Łodzi

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników katolickich. Wszystkie informacje znajdują się na stronie internetowej.