XXXI Niedziela Zwykła 31.10.2021

1. Dziś po mszy o 16.00 ostatnie w tym roku nabożeństwo różańcowe. Serdecznie dziękuję wszystkim za obecność i wspólną modlitwę.

1. Na stoliku znajdziemy kartki na wypominki, które możemy już składać. Proszę zaznaczyć czy mają być roczne, półroczne, oktawalne czy jednorazowe na cmentarzu…

1. Są już świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5, 10 i 15 zł. Na stoliku można je obejrzeć a nabyć w zakrystii lub kancelarii.

1. Za tydzień w niedzielę na 11.00 zapraszam dzieci i rodziców I komunijnych.

1. 5 listopada przypada I piątek miesiąca, spowiedź przed mszą o godz. 18.00. W pierwszą niedzielę miesiąca – taca gospodarcza.

1. 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych msza na cmentarzu o godz. 12.00 wcześniej będą czytane wypominki. NIE MA MSZY O GODZ. 16.00. Bóg zapłać za porządki na cmentarzu Panom Olczykom, p. Bugajnemu i p. Michalskiemu. Zostały usunięte kolejne dwa kontenery śmieci. 2 listopada Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych czyli Zaduszki. Msza święta o godz. 18.00. Przez całą oktawę Uroszystości Wszystkich Świętch modlimy się za naszych zmarłych w wypominkach oktawalnych codziennie po mszy o godz. 18.00 a w niedzielę po mszy o godz. 16.00.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Tygodnik Katolicki.
    Można nabyć nowe Kalendarze Rolnicze w cenie 25 zł. Są już nasze kalendarze parafialne w cenie 10 zł.