XXVI Niedziela Zwykła 26.09.2021

1. Bardzo proszę o zapisy dzieci do I Komunii Świętej, która odbędzie się 15 maja 2022 r. Za tydzień w niedzielę o godz. 11.00 pierwsze spotkanie Rodziców i dzieci. Przyjmuję też zapisy do bierzmowania od klasy VIII i starszych. Można również zapisywać intencje na przyszły rok.

1. Dziś podczas niedzielnych mszy świętych odbędzie się liczenie uczestniczących w praktykach religijnych we wszystkich polskich parafiach.

1. W piątek ( jest to też pierwszy piątek miesiąca, spowiedź przed godz. 18.00 ) rozpoczyna się miesiąc październik. Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w sobotę o 17.15 a w niedzielę po mszy o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam.

1. Gmina Poddębice informuje, że w dniu 29 września 2021 r. w godz. 9.00 – 14.00 istnieje możliwość dokonania spisu ludności i mieszkań w Spisobusie ustawionym na Placu Kościuszki (dawny przystanek autobusowy przy Domu Handlowym). Burmistrz Poddębic Piotr Sęczkowski zaprasza wszystkich chętnych, którzy jeszcze nie dokonali spisu do skorzystania z w/w możliwości.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Idziemy, Tygodnika Katolickiego. Znajdziemy też tam albumy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim w cenie 10 zł. i darmowe pismo Aspekt Polski. Są już nowe Kalendarze Rolnicze w cenie 25 zł. Informacje i intencje mszalne są na stronie internetowej.