XXIII Niedziela Zwykła 5.09.2021

 

  1. Jak wszyscy wiemy, w styczniu spaliła się remiza strażacka w Kałowie. Dzisiaj nasi Strażacy będą zbierać ofiary do puszek na odbudowę remizy. Na stoliku znajdziemy ulotki z numerem konta oraz adresem zbiórki internetowej na zrzutka.pl

 

  1. Bardzo proszę o zapisy dzieci do I Komunii Świętej, która odbędzie się 15 maja 2022 r. Przyjmuję też zapisy do bierzmowania od klasy VIII i starszych. Można również zapisywać intencje na przyszły rok

 

  1. W parafii św. Archaniołów w Aleksandrowie Łódzkim trwa tzw. Jerycho Modlitewne od 1 do 8 września jest ciągła adoracja w ciszy Najświętszego Sakramentu. Nasza parafia ma zaproszenie do czuwania w poniedziałek od godz. 11.00 do 15.00.

 

  1. Zapowiedzi:

Arkadiusz Radosław Szparowski kawaler z parafii Lutomiersk

Klaudia Aleksandra Bartoszek panna z parafii Przemienienia Pańskiego w Łodzi

 

Dariusz Maciej Ciesielski parafii Poddębice

Paulina Pęśko z parafii Poddębice

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Idziemy, Tygodnika Katolickiego. Znajdziemy też tam albumy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim w cenie 10 zł. Informacje i intencje mszalne są na stronie internetowej.