VI Niedziela Wielkanocna 17.05. 2020

1. Zamówione msze święte będą odprawione, chyba że ofiarodawca chce przenieść na inny termin, lub zrezygnować.

1. Litanię Loretańską będziemy odmawiać po Mszy świętej o godz. 18.00 modląc się o pogodę, dobre plony, ustanie epidemii, za cały personel medyczny. Jednakże należy przestrzegać wszystkich zarządzeń państwowych obowiązujących w danym czasie, które od dziś się zmieniły (obecnie – 1 os. / 10 m2). W naszym kościele jest to 30 osób. Przepisy dotyczą też nabożeństw przy kapliczkach. 19 maja o godz. 19.00 modlimy się przy kapliczce w Feliksowie a 21 maja w czwartek o 19.00 w Pustkowiu. W sobotę 23 maja o 19.00 kapliczka w Fułkach.

1. Serdeczne podziękowania dla p. Zielińskiej za kwiaty przy krzyżach przed kościołem, za pracę w kościele przed uroczystością I Komunii p. Ani Kuźniak, Marianowi Śródzie, Ewie i Krzysztofowi Kabacińskim, za pomoc na terenie plebanii Bóg zapłać p. Kasi Lefik i Ryszardowi Kabacińskiemu.

1. Proszę uważać na budynek starej organistówki, nie parkować pod nim samochodów ponieważ grozi on zawaleniem.

1. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy i Tygodnik Katolicki. Wszystkie informacje i intencje mszalne znajdziemy na stronie internetowej.