IV Niedziela Wielkanocna Dobrego Pasterza 3.05. 2020

1. Zamówione msze święte będą odprawione, chyba że ofiarodawca chce przenieść na inny termin, lub zrezygnować.

1. Litanię Loretańską będziemy odmawiać po Mszy świętej o godz. 18.00 modląc się o pogodę, dobre plony, ustanie epidemii, za cały personel medyczny. Jednakże należy przestrzegać wszystkich zarządzeń państwowych obowiązujących w danym czasie (obecnie – 1 os. / 15 m2). W naszym kościele jest to 20 osób. Przepisy dotyczą też nabożeństw przy kapliczkach.

1. Wszystkie zaplanowane na ten rok wizytacje kanoniczne zostają przeniesione na następny rok kalendarzowy (2021). Druhowie Strażacy z Wilczycy również swoją uroczystość przenieśli na przyszły rok. 4 maja wspominamy św. Floriana, w naszych modlitwach pamiętamy o Strażakach…8 maja w dzień św. Stanisława zapraszam na też na skromną uroczystość i imieninowego cukierka na godz. 18.00. Będę wtedy sprawował Mszę świętą imieninową…Natomiast 10 maja obchodzimy Uroczystość Odpustową w naszej parafii. Ze względu na istniejącą sytuację, będzie to również skromna uroczystość o godz. 11.00, nie będzie procesji, nie zapraszałem też Gościa.

1. Serdeczne podziękowania dla Kasi i Tomka Lefików, Dominiki i Witka Kuźniaków oraz Jagody i Wiktora Twardowskich za wszelkie ogrodnicze prace porządkowe. Dziękuję Paniom Małgorzacie Skonieczce, Jadwidze Twardowskiej, Urszuli Juzinkiewicz, Eli Ogińskiej i Uli Wawrzyniak za gruntowne posprzątanie naszego Kościoła….Dziękuję Druhom z Wilczycy Krzysztofowi Kmiecińskiemu, Janowi Olczykowi, Pawłowi Woźniakowi i Darkowi Janiakowi za porządki wokół Kapliczki św. Floriana. Bóg zapłać za zebrane ofiary z Mianowa 585 zł oraz wszelkie ofiary indywidualne.

1. Proszę uważać na budynek starej organistówki, nie parkować pod nim samochodów ponieważ grozi on zawaleniem. Dziękuję p. Marianowi Kuźniakowi za pomoc w sprawach urzędowych związanych z jej rozbiórką.

1. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy. Wszystkie informacje i intencje mszalne znajdziemy na stronie internetowej.