XXVII Niedziela Zwykła 3.10.2021

1. Bardzo proszę o zapisy dzieci do I Komunii Świętej, która odbędzie się 15 maja 2022 r. Dziś o godz. 11.00 pierwsze spotkanie Rodziców i dzieci. Przyjmuję też zapisy do bierzmowania od klasy VIII i starszych. Można również zapisywać intencje na przyszły rok.

1. Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w sobotę o 17.15 a w niedzielę po mszy o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam.

1. Na stoliku znajdziemy kartki na wypominki, które możemy już składać. Proszę zaznaczyć czy mają być roczne, półroczne, oktawalne czy jednorazowe na cmentarzu…

1. Są już świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5, 10 i 15 zł. Na stoliku można je obejrzeć a nabyć w zakrystii lub kancelarii.

1. Za tydzień ofiary na tacę będą przeznaczone na WSD w Łodzi.

1. Trwają prace od odnowieniem toalety przykościelnej. Serdecznie dziękuje Panom Januszowi i Przemkowi Stempniom za organizację i zasponsorowanie inwestycji, a za prace wykonane przy nowym dachu Panom Stanisławowi, Damianowi i Arturowi Korolewskim, Henrykowi Bugajnemu, Wiesławowi Rochowczykowi i Wiktorowi Twardowskiemu…W najbliższym czasie będziemy kontynuować prace wewnątrz i na zewnątrz.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Idziemy, Tygodnika Katolickiego. Znajdziemy też tam albumy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim w cenie 10 zł. Są już nowe Kalendarze Rolnicze w cenie 25 zł. Informacje i intencje mszalne są na stronie internetowej.