XXV Niedziela Zwykła 19.09.2021

 

  1. Bardzo proszę o zapisy dzieci do I Komunii Świętej, która odbędzie się 15 maja 2022 r. Przyjmuję też zapisy do bierzmowania od klasy VIII i starszych. Można również zapisywać intencje na przyszły rok

 

  1. Za tydzień podczas niedzielnych mszy świętych odbędzie się liczenie uczestniczących w praktykach religijnych we wszystkich polskich parafiach.

 

  1. Rozpoczęliśmy naprawę parafialnej betoniarki. Dziękuję serdecznie Antoniemu Twardowskiemu za regenerację piasty.

 

  1. Za przywiezienie ziemi i wyrównanie terenu pod rozebraną organistówką bardzo dziękuję p. Gabrysiowi Stawiszyńskiemu.

 

  1. Jutro zostanie zabrany z cmentarza drugi napełniony śmieciami kontener. Faktura będzie pod koniec miesiąca (…). Podczas zbiórki na ołtarz zebrano więcej środków, stąd parafia mogła część tych nieczystości uprzątnąć. Dziękuję serdecznie za te prace Jankowi i Bogusiowi Olczykom, Ryszardowi Kabacińskiemu i Tomkowi Lefikowi.(…)

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Idziemy, Tygodnika Katolickiego. Znajdziemy też tam albumy o Kardynale Stefanie Wyszyńskim w cenie 10 zł. Informacje i intencje mszalne są na stronie internetowej.