XXI Niedziela Zwykła 25.08.2024

1. W poniedziałek obchodzimy Uroczystość Matki Bożej Częstochowskiej. Msza święta o godz. 18.00

1. Green Office Ecologic ze Stowarzyszeniem Dobrych Inicjatyw Pro Missio zaprasza Parafię do kolejnego udziału w akcji Oczyść Dom i Świat z elektrośmieci a tym samym do wsparcia Kościołów na Wschodzie, gdzie mieszkają nasi Rodacy oraz Zgromadzenia Sióstr Matki Bożej Loretańskiej. Elektrośmieci można składać tak jak zwykle w pomieszczeniach gospodarczych na terenie plebanii. Zbiórka potrwa do 6 września do godz. 11.00.

1. Za tydzień z racji na I niedzielę miesiąca taca gospodarcza

1. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela i Gość Niedzielny oraz dla dzieci Staś. Informacje znajdziemy też na naszej stronie internetowej. Do odbioru są już zdjęcia grupowe z naszej pielgrzymki do Czarnogóry.