XXIX Niedziela Zwykła 20.10.2024

1. Zbliża się Uroczystość Wszystkich Świętych. W najbliższy czwartek na godz. 10.00 zapraszam wszystkich chętnych do porządków na naszym cmentarzu.

1. W minioną niedzielę odbyło się liczenie osób uczestniczących w mszach świętych. W tym roku nasz wynik to 23,5 %.

1. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w soboty o 17.15 a w niedzielę po mszy o godz. 16.00. Serdecznie zachęcam do udziału w nabożeństwach.

1. Można zgłaszać na wypominki za naszych bliskich zmarłych: roczne, półroczne, oktawalne oraz jednorazowe na 1 listopada….

1. Serdecznie dziękuję za ofiary na nową wykładzinę do prezbiterium kościoła z Tumusina  i z Antoninowa. Tumusin i Antoninów wsparli również powodzian.

1. W środę odbędzie się msza święta w intencji trwającego synodu, wcześniej o 17.00 rozważania poprowadzi grupa synodalna, a po mszy zapraszam na spotkanie rozpoczynające drugi rok prac synodalnych.

1. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela i Gość Niedzielny. Jest nowy Kalendarz Rolników 2025 w cenie 38 zł. Informacje znajdziemy też na naszej stronie internetowej. W dziale galeria możemy obejrzeć zdjęcia z fumigacji kościoła oraz odnowionego krzyża i aniołków.