XXVIII Niedziela Zwykła 13.10.2024

1. Dziś obchodzony jest XXIV Dzień Papieski. Jego hasłem stały się słowa ,,Św. Jan Paweł II. Ewangelia starości i cierpienia”. Tradycyjnie po mszach świętych można złożyć dobrowolną ofiarę do specjalnie przygotowanych puszek na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą dobrze uczącą się młodzież.

1. Dziś we wszystkich kościołach odbywa się potrzebne do celów statystycznych coroczne liczenie osób uczestniczących w mszach świętych.

1. Nabożeństwo Różańcowe w naszej parafii od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w soboty o 17.15 a w niedzielę po mszy o godz. 16.00. Serdecznie zachęcam do udziału w nabożeństwach.

1. Można zgłaszać na wypominki za naszych bliskich zmarłych: roczne, półroczne, oktawalne oraz jednorazowe na 1 listopada….

1. Trwają zapisy dzieci do I Komunii Świętej, która odbędzie się tradycyjnie w III niedzielę maja. A także do bierzmowania od klas VIII wzwyż.

1. Są nowe numery tygodników katolickich: Niedziela i Gość Niedzielny. Jest nowy Kalendarz Rolników 2025 w cenie 38 zł. Informacje znajdziemy też na naszej stronie internetowej. W dziale galeria możemy obejrzeć zdjęcia z fumigacji kościoła oraz odnowionego krzyża i aniołków.