Wniebowstąpienie Pańskie 16.05.2021

 

  1. Bardzo proszę o ostrożność, używanie maseczek w przestrzeni publicznej, używaniu płynu do dezynfekcji i przypominam o zaleceniu przyjmowania Komunii Świętej na rękę. Nowy limit to 1 osoba na 15 m2 co w naszej świątyni daje 20 osób.

 

  1. 16 maja w niedzielę Wniebowstąpienia Pańskiego o 11.00 grupa dzieci przyjmie I komunię świętą.

 

  1. Bierzmowanie odbędzie się 30 maja w niedzielę o godz. 12.00. Za tydzień w niedzielę, spotkanie kandydatów o godz. 16.00.

 

  1. Mamy już odnowione tabernakulum. Możemy je obejrzeć z bliska po zakończonej mszy świętej

 

  1. Na stoliku wyłożone są ulotki z zatwierdzonym już przez Konserwatora projektem ołtarza i ambonki.

 

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Idziemy, Tygodnika Katolickiego. Na stoliku są również darmowe maseczki. Informacje i intencje mszalne są na stronie internetowej.