III Niedziela Wielkanocna 18.04.2021

 

  1. W związku z nowymi obostrzeniami sanitarnymi bardzo proszę o ostrożność, używanie maseczek w przestrzeni publicznej, używaniu płynu do dezynfekcji i przypominam o zaleceniu przyjmowania Komunii Świętej na rękę. Nowy limit to 1 osoba na 20 m2 co w naszej świątyni daje 15 osób. Obowiązuje też odległość 1,5 m. między osobami nie będącymi rodziną.

 

  1. W związku z tymi nowymi obostrzeniami nie ma możliwości przeprowadzenia w kościele prób do I komunii ani do bierzmowania. Na dzisiaj terminy I komunii i bierzmowania są aktualne, ale musimy już zastanowić się co zrobić jeśli ta sytuacja się utrzyma lub pogorszy. Dziś po mszy świętej o 11.00 spotkanie przed kościołem tylko dla rodziców dzieci I komunijnych a za tydzień zapraszam kandydatów do bierzmowania na godz. 16.00.

 

  1. Zapowiedzi 2

Radosław Kubiak kawaler z parafii tutejszej

Aleksandra Katarzyna Michalak panna z parafii Małyń

 

  1. Na stoliku wyłożone są ulotki z zatwierdzonym już przez Konserwatora projektem ołtarza i ambonki.

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Idziemy, Tygodnika Katolickiego. Na stoliku są też darmowe maseczki. Informacje i intencje mszalne znajdziemy na stronie internetowej.