Niedziela Świętej Rodziny 27.12.2020

1. W związku z obostrzeniami sanitarnymi bardzo proszę o ostrożność, używanie maseczek w przestrzeni publicznej, używaniu płynu do dezynfekcji i przypominam o zaleceniu przyjmowania Komunii Świętej na rękę. Limit to 1 osoba na 15 m 2 co w naszej świątyni daje 20 osób.

1. Za nami Święta Bożego Narodzenia. Dziękuję za udział w nabożeństwach, modlitwę i złożone ofiary. Dziękuję serdecznie wszystkim, którzy w tym roku pomogli przy dekoracjach naszej świątyni. Panu Sołtysowi z Mianowa Piotrowi Polasikowi za piękną gwiazdę betlejemską, która wisi nad drzwiami frontowymi. Paniom Aldonie Chmieleckiej i Barbarze Kamińskiej za te piękne własnoręcznie zrobione bombki choinkowe i gwiazdę, która świeci nad żłóbkiem. Państwu Dorocie i Zbyszkowi Żeleśniewicz za wszelką pomoc i słodycze dla dzieci. Dziękuję serdecznie za pomoc Małgorzacie Sobańda, Witkowi Kuźniakowi, Małgorzacie Miniak i Ryszardowi Kabacińskiemu. Za dekoracje na ołtarzu i przed nim dziękuję p. Ewie Odrowskiej.

1. 31 grudnia o godz. 16.00 Msza święta na zakończenie roku wraz z jego podsumowaniem. Od nowego roku w soboty o godzinie 18.00 msza święta jest zbiorowa, będziemy modlić się w kilku intencjach. Za tydzień taca gospodarcza.

1. Wizyty duszpasterskie czyli kolęda rozpocznie się, jeśli sytuacja będzie w miarę stabilna, od poniedziałku 18 stycznia. Będzie to zgodne z rozporządzeniem wydanym przez Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia. Oczywiście osoby, rodziny, które będą chore, przeziębione lub pełne obaw związanych z pandemią, będą mogły kolędę przyjąć w innym terminie.

1. Są jeszcze kalendarze parafialne w cenie 10 zł.

1. Do nabycia jest jeszcze Gość Niedzielny, Miłujcie się oraz darmowe pismo Aspekt Polski. Wszystkie informacje i intencje mszalne znajdziemy na stronie internetowej.