IV Niedziela Adwentu 20.12.2020

 

  1. W związku z nowymi obostrzeniami bardzo proszę o ostrożność, używanie maseczek w przestrzeni publicznej, używaniu płynu do dezynfekcji i przypominam o zaleceniu przyjmowania Komunii Świętej na rękę. Limit to 1 osoba na 15 m 2 co w naszej świątyni daje 20 osób.

 

  1. Przed nami Święta Bożego Narodzenia. Pasterka tradycyjnie o godz. 22.00. 25 i 26 grudnia msze święte jak w niedziele o 9.00, 11.00 i 16.00. We wtorek od godz. 18.00 będziemy dekorować choinki i szopkę bożonarodzeniową. Chętnych do pomocy zapraszam. W środę ok 16.00 będę służył sakramentem spowiedzi, dla tych którzy będą chcieli pojednać się z Panem Bogiem w sakramencie pokuty.

 

  1. Wizyty duszpasterskie czyli kolęda rozpocznie się, jeśli sytuacja będzie w miarę stabilna, od poniedziałku 18 stycznia. Będzie to zgodne z rozporządzeniem wydanym przez Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia. Oczywiście osoby, rodziny, które będą chore, przeziębione lub pełne obaw związanych z pandemią, będą mogły kolędę przyjąć w innym terminie.

 

  1. Bardzo dziękuję za ofiary z opłatków z Feliksowa 440 zł., z Antoninowa 220 zł. oraz z Wilczycy i Fułek 835 zł. Będą one przeznaczone na zakup oleju opałowego. Dziękuję serdecznie Panu Sołtysowi z Mianowa Piotrowi Polasikowi za piękną gwiazdę betlejemską, która wisi nad drzwiami frontowymi.

 

  1. Za tydzień w niedzielę zapraszam dzieci I komunijne wraz z Rodzicami na godz. 11.00

 

  1. Na stoliku są jeszcze małe świece wigilijne Caritas w cenie 5 zł. Są także kalendarze parafialne w cenie 10 zł.

 

  1. Do nabycia jest Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy, Miłujcie się i Tygodnik Katolicki. Wszystkie informacje i intencje mszalne znajdziemy na stronie internetowej.