IV Niedziela Adwentu 19.12.2021

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do przygotowania uroczystości odpustowych.

1. Świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5, 10 i 15 zł. Na stoliku można je obejrzeć a nabyć w zakrystii lub kancelarii. W już opłatki na stół wigilijny. Ofiary za opłatki są dobrowolne i będą przeznaczone na zakup oleju opałowego. Bóg zapłać za ofiary z Pustkowia, z Feliksowa, z Antoninowa, ze Zdrzychowa.

1. W piątek 24 grudnia o godz. 22.00 Pasterka. W sobotę 25 grudnia Boże Narodzenie. W tym roku drugi dzień świąt wypada w niedzielę i jest to już Pierwsza niedziela po Bożym Narodzeniu czyli Uroczystość Świętej Rodziny. Na środę na godz. 18.30 zaplanowane są dekoracje kościoła, serdecznie zapraszam do pomocy.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Tygodnik Katolicki. Jest nowy numer Miłujcie się. Polecam nasze kalendarze parafialne w cenie 10 zł.