Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata 21.11.2021

1. Są już opłatki na stół wigilijny. W tym roku oprócz tradycyjnych zestawów opłatkowych można nabyć opłatki kolorowe…Ofiary za opłatki są dobrowolne i będą przeznaczone na zakup oleju opałowego. Bóg zapłać za ofiary z Mianowa 850 zł.

1. Świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5, 10 i 15 zł. Na stoliku można je obejrzeć a nabyć w zakrystii lub kancelarii.

1. W ramach Tygodnia Miłosierdzia na stoliku są jeszcze papierowe torby, którą możemy zabrać, wypełnić żywnością lub artykułami chemicznymi i przekazać potrzebującym pomocy w naszym otoczeniu lub przynieść do parafii. Zebrane w ten sposób dary mogą być przekazane ubogim w postaci paczek.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Tygodnik Katolicki.
    Polecam nasze kalendarze parafialne w cenie 10 zł.