XXXII Niedziela Zwykła 7.11.2021

1. W czwartek 11 listopada Święto Niepodległości. O godz. 11.00 w łódzkiej Archikatedrze Ks. Abp Grzegorz Ryś odprawi Mszę Świętą w intencji Ojczyzny. W naszej parafii będziemy polecać naszą Ojczyznę Panu Bogu o godz. 18.00.

1. Jutro ostatni dzień Oktawy Uroczystości Wszystkich Świętych. Za zmarłych w wypominkach oktawalnych modlimy się o godz. 18.00. Wypominki roczne i półroczne przez cały rok przed mszą świętą w niedziele o godz. 11.00.

1. Świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5, 10 i 15 zł. się już rozeszły ale jest nowa dostawa. Na stoliku można je obejrzeć a nabyć w zakrystii lub kancelarii.

1. 14 listopada w niedzielę, Kościół przeżywa Światowy Dzień Ubogich. Ofiary na tacę będą właśnie przeznaczone na ten cel.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Tygodnik Katolicki. Można nabyć nowe Kalendarze Rolnicze w cenie 25 zł. Są już nasze kalendarze parafialne w cenie 10 zł.