XXX Niedziela Zwykła 24.10.2021

1. Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w sobotę o 17.15 a w niedzielę po mszy o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam.

1. Na stoliku znajdziemy kartki na wypominki, które możemy już składać. Proszę zaznaczyć czy mają być roczne, półroczne, oktawalne czy jednorazowe na cmentarzu…

1. Są już świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5, 10 i 15 zł. Na stoliku można je obejrzeć a nabyć w zakrystii lub kancelarii.

1. Trwają prace na odnowieniem toalet przy kościele. Za materiały i wykonaną pracę dziękuję p. Zbyszkowi Żeleśniewiczowi.

1. 1 listopada w Uroczystość Wszystkich Świętych msza na cmentarzu o godz. 12.00 wcześniej będą czytane wypominki. W czwartek zapraszam wszystkich chętnych na coroczne sprzątanie cmentarza o 10.00.

1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Tygodnik Katolicki. Można nabyć nowe Kalendarze Rolnicze w cenie 25 zł. Za tydzień będą też nasze kalendarze parafialne w cenie 10 zł.