XXIX Niedziela Zwykła 17.10.2021

 

 

  1. Nabożeństwa Różańcowe od poniedziałku do piątku o godz. 17.00, w sobotę o 17.15 a w niedzielę po mszy o godz. 16.00. Serdecznie zapraszam.

 

  1. Na stoliku znajdziemy kartki na wypominki, które możemy już składać. Proszę zaznaczyć czy mają być roczne, półroczne, oktawalne czy jednorazowe na cmentarzu…

 

  1. Są już świece Caritas na stół wigilijny w cenie 5, 10 i 15 zł. Na stoliku można je obejrzeć a nabyć w zakrystii lub kancelarii.

 

  1. Trwają prace na odnowieniem toalet przy kościele. Za materiały i wykonaną pracę dziękuję p. Zbyszkowi Żeleśniewiczowi. Za malowanie toalet oraz garażu na plebanii dziękują Panom Bogusiowi i Jankowi Olczykom. Za naprawę kosiarki dziękuję p. Karolowi Kowalczykowi.

 

  1. W minionym tygodniu mieliśmy wizytę Sanepidu w związku ze śmieciami przy cmentarzu. Przedstawiłem ostatnią fakturę za śmieci, za dwa kontenery 8m., która wyniosła 5568,48 zł…

 

  1. Mobilne Centrum Badań organizuje badania pod kątem miażdżycy tętnic, osteoporozy kości, wydolności płuc i oskrzeli. Badania zalecane są po przejściu Covid 19 ale nie tylko. Odbędą się w ambulansie diagnostycznym u nas pod kościołem we wtorek 19 października o godz. 18.00.

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery tygodników Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy, Tygodnik Katolicki. Można nabyć nowe Kalendarze Rolnicze w cenie 25 zł. Za tydzień lub dwa będą też nasze kalendarze parafialne w cenie 10 zł. Bardzo dziękuję p. Mariuszowi Raźniewskiemu za wykonanie pięknych fotografii do kalendarza. Informacje i intencje mszalne są na stronie internetowej.