XI Niedziela Zwykła 13.06.2021

 

 

  1. Wreszcie mamy złagodzenie limitów, od wczoraj może być zajęta połowa miejsc. Jednak nadal powinniśmy zachować ostrożność.

 

  1. Msza Święta na cmentarzu planowana jest na 20 czerwca w niedzielę o godz. 11.00. Wypominki zamówione roczne i półroczne będą czytane przed mszą świętą.

 

  1. Dziś o godz. 11.00 spotkanie grupy czerwcowej dzieci I komunijnych.

 

  1. Rocznica I Komuni Świętej planowana jest na 4 lipca na g. 11.00.

 

  1. Serdecznie dziękuję p. Elżbiecie Kosmal za reprezentowanie naszej parafii podczas spotkań w łódzkiej Katedrze związanych z Świętem Eucharystii. Dziękuję wszystkim czuwającym przed Najświętszym Sakramentem w naszej świątyni.

 

  1. Podziękowania kieruję do pani Ilony Krysiak, która jako reprezentantka naszej parafii ukończyła 2 letnią Szkołę Katechistów w Łodzi założoną przez Ks. Abpa Grzegorza Rysia. W poniedziałek p. Ilona odbierze dyplom ukończenia. Serdeczne gratulacje.

 

  1. Zapowiedzi przedmałżeńskie:

Artur Korolewski kawaler z parafii tutejszej

Klaudia Małgorzata Jóźwiak panna z parafii tutejszej

 

Damian Grzegorz Zieliński kawaler z parafii tutejszej

Monika Beata Kacprzak panna z parafii Wartkowice

 

Adam Walczak kawaler z parafii tutejszej

Marlena Daria Sobucka panna z parafii tutejszej

 

  1. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Są nowe numery Niedzieli, Gościa Niedzielnego, Idziemy, Tygodnika Katolickiego. Na stoliku są również darmowe maseczki. Informacje i intencje mszalne są na stronie internetowej.